KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5795281

nr 579 5281

1800-tal, herrporträtt, 31x22

Kondition: repor

Utrop:

300 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 27 april 2009
kl 19:37:50